Programovanie

opencart-logo
Opencart je jedinečný obchodný systém (e-shop), ktorý je k dispozícii zdarma. Po inštalácii a základnej konfigurácii je systém pripravený na ostrú prevádzku. Drvivej väčšine používateľov však takto vykonaná inštalácia a konfigurácia jednoducho nestačí. K optimálnemu fungovaniu je potrebné doinštalovať mnoho rozšírení, ktoré nie sú súčasťou základnej inštalácie, ktorá je zdarma. Pokiaľ nie ste programátor, ostáva vám ešte možnosť jednotlivé rozšírenia,  témy, či moduly stiahnuť z internetu, z domovskej stránky Opencartu, alebo priamo od výrobcov. My vám ponúkame tieto služby:

  1. Inštalácia a konfigurácia najnovšej verzie Opencartu za použitia voľne dostupných (free) modulov a rozšírení
  2. Inštalácia a konfigurácia najnovšej verzie Opencartu + úpravy podľa vášho zadania. Buď využijeme už hotové platené či neplatené moduly, alebo vám naprogramujeme vlastné, aby sme splnili vašu predstavu o funkčnosti e-shopu.
  3. Editácia vašej súčasnej verzie Opencartu, kde doprogramujeme alebo doinštalujeme moduly a rozšírenia podľa vašich požiadaviek.

V našej ponuke nájdete moduly a rozšírenia na stiahnutie, mnoho z nich je zadarmo. Veríme, že vďaka nim bude váš e-shop fungovať lepšie, ako doteraz. Ak máte požiadavku na vytvorenie rozšírenia, ktoré neviete nikde zohnať a stiahnuť, napíšte nám a dohodneme sa na jeho naprogramovaní. Stiahnuť moduly a rozšírenia pre Opencart

Neváhajte kontaktovať naše obchodné oddelenie aj v prípade, že potrebujete úplne iné riešenie, aké sme vyššie opísali.